DlaHodowcow.pl - sklep dla hodowców gołębi pocztowych

Wróć do poprzedniej strony...

Strona główna


Zakończenie sezonu Sekcji Drzonków

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 25.10.2021

W dniu 30.10.2021r., odbędzie sie zakończenie sezonu sekcji Drzonków, które odbędzie się w Raculi na sali od godziny 16.00 do godziny 20.00. Wszystkich członków Sekcji zapraszamy. Prezes sekcji Drzonków

Mistrzostwo Oddziału w kategoriach - sezon 2021

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 01.09.2021

Kategorie lotowe "z całości" (najlepsze możliwe wyniki) - sezon 2021
PZHGP Oddział 0368 Zielona Góra, Okręg Zielona Góra

+-----------------------------------------------+
| KATEGORIA A                                   |
+----+-----------------------+-+---------+------+
| Lp | Nazwa                 |S|  Coef   | Konk |
+----+-----------------------+-+---------+------+                           
| 1    Gotowiec-Tarach        3  76.53      18  |
| 2    Kałużny Czesław        2  172.42     18  |
| 3    Dziębor Dariusz        1  250.41     18  |

| 4    Gajcy-Ludwiniak        2  268.07     18  |
| 5    Skrodzki-Kurowiak      2  294.81     18  |
| 6    Wisniewski-Zając       2  297.23     18  |
| 7    Hudziak-Sosnowski      1  352.97     18  |
| 8    Kałużny Jacek          2  356.68     18  |
| 9    Piekarski Krzysztof    3  588.95     18  |
| 10   Rusiński-Codogni       2  611.53     18  |
| 11   Chłopek Agnieszka      4  615.45     18  |
| 12   Jachacy-Pacanowski     3  621.81     18  |
| 13   Kostrzewa Piotr        2  705.38     18  |
| 14   Domin Bracia           3  843.81     18  |
| 15   Kifert Ryszard         1  905.93     18  |
| 16   Moskalik Zbigniew      2  906.01     18  |
| 17   Knaflewski Daniel      1  940.35     18  |
| 18   Kolbuch-Lesniak        2  994.54     18  |
| 19   Błażejewski Robert     1  1053.56    18  |
| 20   Urbanek G - Gładysz Sz 3  1161.84    18  |
| 21   Szymanowski-Ślęczkowsk 4  1261.62    18  |
| 22   Michalscy M. i M.      4  1417       18  |
| 23   Ducki Mirosław         2  1470.02    18  |
| 24   Taczkowski Tomasz      4  1578.74    18  |
| 25   Majchrzak Władysław    2  1645.69    18  |
| 26   Bodzioch Edward        1  1790.17    18  |
| 27   Zakrzewski Krzysztof   4  1863.65    18  |
| 28   Woźniak Jan            1  1982.5     18  |
+-----------------------------------------------+

+-----------------------------------------------+
| KATEGORIA B                                   |
+----+-----------------------+-+---------+------+
| Lp | Nazwa                 |S|  Coef   | Konk |
+----+-----------------------+-+---------+------+                           
| 1    Gotowiec-Tarach        3  90.17      15  |
| 2    Kałużny Czesław        2  160.8      15  |
| 3    Wisniewski-Zając       2  182.49     15  |

| 4    Skrodzki-Kurowiak      2  221.46     15  |
| 5    Dziębor Dariusz        1  269.53     15  |
| 6    Gajcy-Ludwiniak        2  293.58     15  |
| 7    Kałużny Jacek          2  321.29     15  |
| 8    Piekarski Krzysztof    3  370.68     15  |
| 9    Jachacy-Pacanowski     3  496.71     15  |
| 10   Rusiński-Codogni       2  526.89     15  |
| 11   Kifert Ryszard         1  532.03     15  |
| 12   Knaflewski Daniel      1  566.43     15  |
| 13   Moskalik Zbigniew      2  783.46     15  |
| 14   Kostrzewa Piotr        2  788.44     15  |
| 15   Domin Bracia           3  797.8      15  |
| 16   Chłopek Agnieszka      4  854.2      15  |
| 17   Błażejewski Robert     1  1055.71    15  |
| 18   Hudziak-Sosnowski      1  1068.15    15  |
| 19   Szymanowski-Ślęczkowsk 4  1116.72    15  |
| 20   Ducki Mirosław         2  1273.46    15  |
| 21   Kura Jan               3  1339.65    15  |
| 22   Majchrzak Władysław    2  1354.28    15  |
| 23   Zakrzewski Krzysztof   4  1360.12    15  |
| 24   Urbanek G - Gładysz Sz 3  1376.14    15  |
| 25   Bodzioch Edward        1  1538.6     15  |
| 26   Woźniak Jan            1  1746.67    15  |
+-----------------------------------------------+

+-----------------------------------------------+
| KATEGORIA C                                   |
+----+-----------------------+-+---------+------+
| Lp | Nazwa                 |S|  Coef   | Konk |
+----+-----------------------+-+---------+------+                           
| 1    Gotowiec-Tarach        3  295.7      12  |
| 2    Kałużny Czesław        2  316.63     12  |
| 3    Skrodzki-Kurowiak      2  403.61     12  |

| 4    Dziębor Dariusz        1  413.95     12  |
| 5    Rusiński-Codogni       2  459.21     12  |
| 6    Kifert Ryszard         1  521.43     12  |
| 7    Jachacy-Pacanowski     3  596.37     12  |
| 8    Gajcy-Ludwiniak        2  631.37     12  |
| 9    Wisniewski-Zając       2  839.16     12  |
| 10   Hudziak-Sosnowski      1  848.61     12  |
| 11   Piekarski Krzysztof    3  891.07     12  |
| 12   Urbanek G - Gładysz Sz 3  1005       12  |
| 13   Moskalik Zbigniew      2  1250.22    12  |
+-----------------------------------------------+

+-----------------------------------------------+
| KATEGORIA M                                   |
+----+-----------------------+-+---------+------+
| Lp | Nazwa                 |S|  Coef   | Konk |
+----+-----------------------+-+---------+------+                           
| 1    Kałużny Czesław        2  244.57     6   |
| 2    Wisniewski-Zając       2  286.99     6   |
| 3    Gotowiec-Tarach        3  380.38     6   |

| 4    Hudziak-Sosnowski      1  381.86     6   |
| 5    Skrodzki-Kurowiak      2  400.91     6   |
| 6    Jachacy-Pacanowski     3  560.71     6   |
| 7    Gajcy-Ludwiniak        2  565.53     6   |
| 8    Rusiński-Codogni       2  809.31     6   |
| 9    Dziębor Dariusz        1  890.78     6   |
+-----------------------------------------------+

 


Loty gołębi młodych informacje

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 12.08.2021

Trening gołębi młodych odbędzie się dnia 14.08.2021r. – Korzyców. Trening z nocowaniem, koszowanie w piątek – odjazdy kabiny na lot treningowy:

Zatonie – 18.00

Drzonków – 19.00

Jędrzychów – 20.00

Zawada – 21.00

Podział klatek:

Zatonie – 23 + 14

Drzonków – 22 + 14

Jędrzychów – 20 + 12

Zawada – 25 + 16

Odjazdy kabiny na loty 1-2:

Zatonie – 18.00

Drzonków – 18.30

Jędrzychów – 19.15

Zawada – 20.00

Odjazdy kabiny na loty 3-5:

Zatonie – 17.00

Drzonków – 17.30

Jędrzychów – 18.15

Zawada – 19.00


Weryfikacja wyników gołębi dorosłych

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 10.08.2021

Każda Sekcja prześle do dnia 24.08.2021 r. na adres email Oddziału pzhgp0368@wp.pl wypełnione szablony (zestawienia zbiorcze).

Wersje papierowe zgodnie z wytycznymi Zarządu Okręgu (prawidłowo opisana teczka z wynikami zawierające karty wyników, listy wkładań i przylotów, protokoły zbiorcze punktu wkładań, protokół z weryfikacji sekcyjnej), dostarczyć do Piotra Żółkiewskiego do dnia 27.08.2021 r.


Teczki z dokumentacją lotową

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 10.08.2021

Poniżej prezentujemy jak powinny wyglądać i być zatytułowane teczki z dokumentacją lotową do weryfikacji. Należy używać teczek na gumki. Nie należy używać tzw. koszulek foliowych.

Oprócz prezentowanych poniżej teczek należy przygotować zbiorczą teczkę (lub kopertę) ze spisami gołębi młodych wszystkich hodowców - 50 gołębi zgłaszanych do Mistrzostwa Polski.

Teczka hodowcy do MP:

Teczka hodowcy do MP

Teczka hodowcy do Okręgu i Regionu VI Poznań:

Teczka hodowcy do Okręgu i Regionu VI Poznań

 

Teczka z dokumentacją Oddziału:

Teczka z dokumentacją Oddziału


Powyżej wyświetlono pięć ostatnich wpisów + wszystkie wpisy z ostatnich 31 dni.

>> Pokaż wpisy z roku 2021 <<

>> Pokaż wpisy z lat 2020-2021 <<

>> POKAŻ WSZYSTKIE WPISY <<

Ostatnio dodano wyniki dla lotu:
Magdeburg
z dnia 19.09.2021


Reklama

DlaHodowcow.pl - skp dla hodowców gołębi pocztowych